| TPU_6107 a întrebat:

M-am vopsit ieri mi-am decolorat parul pentru a-l face blond dar cand am pus vopseaua pe el nu a ajuns la blondul deshis care mi-l doream exista vreun risc daca ma vopsesc din nou intr-un interval asa de scurt?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Decat sa ramai fara par mai bine il prinzi intr-un coc sau porti bentitze o perioada buna de timp dupa care iti faci damblaua

| aliyna a răspuns:

Mai bine l-ai lasa asa cum este o perioada, pentru ca risti sa-l deteriorezi si sa-ti cada parul.

| coco36 a răspuns:

Da se poate arde si sa ramai cu smocuri de par in mana