| 123Daniela123 a întrebat:

Acum o luna si ceva m-am vopsit. Rezultatul trebuia sa iasa gen ombre dar a iesit prea deschis, plus ca este vopsit peste jumatate si se vede oribil. Vaz o alta cum a iesit am aplicat alta vopsea deasupra parului vopsit blond dar dupa am mers la mare si s-a decolorat vopseaua care acoperea blondul. nu stiu ce sa ma mai fac. nu ma simt bine asa. mama mi-a sugerat sa ma dau cu ulei de masline pe par pentru ca inchide culoarea. voi ce parere aveti? ce as putea sa fac? nu vreau sa ma mai vopsesc din nou asa ca va rog nu imi sugerati asta. funda

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu cred ca ai ce sa faci daca nu vrei sa te mai vopsesti din nou. Tot ce ai putea sa faci este sa astepti pana iti creste parul si iti vei putea taia din varfuri.

| 123Daniela123 explică (pentru OoBunnyoO):

De ce **** mai raspunzi daca nu stii? ce ratata

| OoBunnyoO a răspuns (pentru 123Daniela123):

Imi pare rau, dar nu sunt eu cea care nu este in stare sa gaseasca o solutie pentru propriile probleme. Ai putea incepe prin a invata cum sa folosesti Google si vei vedea ca uleiul de masline nu schimba culoarea parului. Ca tot veni vorba, uite ca mi-a venit una: de ce nu te tunzi la zero?