| Mihai_Andreea_1995_fUEp a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu niste idei pentru vlogg-ul meu? Am pus deja un video in care m-am prezentat si unul cu un Q&A!

Idei originale sau gen Whispper Challenge! Challenge-uri laughing si multe altele!

4 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Esti micuta... uita te la vlogurile tequilei de pe youtube si fa ca ea
sau cel putin inspirate de la ea, e si ea de varsta ta.
vezi ca ai nevoie de editari multe, de lumina buna si de audio bun..nu poti sa te filmezi cu Nokia 3310 si sa te astepti la 1miliard de vizualizari

| Mihai_Andreea_1995_fUEp explică (pentru Silvia93):

Acum filmez cu tableta ( Allview AX4 Nano )dar daca o sa am vizualizari mai multe o sa imi cumpar un aparat bun de filmat! Micuta nu sunt, am 13 ani! O urmaresc pe Tequila de la 11 ani!

| bellagabriella2000 a răspuns:

Ai putea sa apui lucruri despre violetta sau sa pui pera. care se uita sa iti comenteze