| AvalohAlyn a întrebat:

Ma cam plictisesc.voi ce faceti cand va plictisiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesc intrebari ale oamenilor care se plictisesc.

10 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Citesc, in general, dar si scriu, ascult muzica, vizionez filme, citesc despre diferite subiecte sau domenii care ma pasioneaza pe Internet, ma uit la videoclipuri pe Youtube, desenez, pictez, fac fotografii etc.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Cant, mai citesc din volumele sf cumparate, ma uit la tv, ies pe-afara. Se gasesc o groaza de lucruri de facut.

| Jipa95 a răspuns:

Ies cu prietenii la o bere, o miuta, stii? chestii funny happy

| Rakanishuu a răspuns:

Duș, dorm sau mă uit la un film/serial. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privesc cum creste iarba si raspund la intrebari pe TPU :)

-ascult muzica si incerc cateva miscari de dans
Uite cateva piese ritmate pe care ti le recomand:
http://www.tpu.ro/......Ut1-NEv3Mg
-uneori fac sport(abdomene, fitness...)
-vizionez seriale sau filme interesante(daca vrei iti recomand cateva care mi-au placut sau te poti uita pe profilul meu)
-incerc sa port discutii cu oamenii din jurul meu pe diverse teme
-ies la plimbare, la un suc, prajitura...

| Lαrisα a răspuns:

Intru pe TPU, ma uit la tv, ascult muzica, pictez, fac origami... ma mai duc prin parc daca nu e foarte cald laughing
Tu? happy

| Dodgge a răspuns:

Poti incerca sa citesti o carte.

| LeKaAlex a răspuns (pentru Dodgge):

Eu ma plictisesc din start daca citesc o carte

| IcyBlu a răspuns:

Pai... vad ca tu pui intrebari pe TPU, iar eu raspund... Cool, nu? big grin

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Ascultam muzica logic, music is my life, sau poti sa citesti sate uiti la ceva comedii: Norbil; Alvin si veveritile, Ice age, sau poate filme cum vrei Funda?