| OanaG a întrebat:

Ma doare muschiul de la pulpa piciorului, il simt incordat si e umflat putin. Fac aerobic,si am avut o pereche de tenisi care ma strangeau si timp de 1 saptamana mi-am fortat piciorul drept si cred ca din aceasta cauza e. Imi fac masaj,altceva ce pot sa mai fac? Il simt incordat si cand pun mana e cam tare fata de cel de la piciorul stang!

Răspuns Câştigător
| anisoara96 a răspuns:

E mai tare comparativ cu celalalt picior din cauza celulelor dezvoltate, piciorul tau sa aflat sub presiunea unor factorui care le-a modificat putin, in urma acestui sacrificiu el sa dezvoltat fizic ca rezultat sa marim volumul muschiului si te cam doare, necesita doar un masaj relaxant si citeva zile pentru relaxare totala si-ti va trece incearca sa faci miscari usoare si dese pentru insanatosire gragnica. happy

| OanaG explică (pentru anisoara96):

Meriti. Ms fain!

1 răspuns: