| syd2 a întrebat:

Ma intreb daca adminii controleaza manual raspunsurile si intrebarile userilor sau asta face un robot? Si interesant ce cred adminii despre noi big grin chiar imi este interesant.

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu face niciun robot laughing

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Răspunsurile reclamate sunt verificate de admini.

| RainmakerX a răspuns:

Nu este un robot. Daca iti iei report atunci raspunsul lor este in vizorul lor. Daca nu iti iei atunci vorba aia "Hotul neprins, negustor cinstit."

| RainmakerX a răspuns (pentru RainmakerX):

Taie primul "lor" laughing suna ca naiba

| syd2 explică (pentru RainmakerX):

Tie ti-au scris vreodata adminii pe mail?

| RainmakerX a răspuns (pentru syd2):

O singura data. A fost in 2013. Castigasem o cartela "indygen" in nu stiu ce fel de tombola/concurs pe TPU. In rest nu...

| raMLesS a răspuns:

Yo bă câine te mănânc pă' pâine, făceam sex pe-ntunecat şi-am băgat ***-n că*at laughing).

| L1feDRAIN a răspuns:

Adminii verifica doar intrebarile raportate.

| vaporwave a răspuns:

Asta explica de ce intrebarea mea rasista nu a fost stearsa inca... nu a raportat-o nimeni