| roxyema a întrebat:

Ma intreb de ce de o perioada indelungata ma mananca sanii... dar atunci cand ma dor? Imi puteti spune de ce?big grin

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai specificat, ce varsta ai. Probabil, esti in perioada de crestere. Sanii te mananca si te dor, pentru ca se dezvolta/cresc.
Numai bine!

1 răspuns:
| Denisa_5597 a răspuns:

Desigur denisa,laughingca si pe mine cum ma cheama,dupa poza de profil, daca eji tu, mi se pare ca esti in crestere si ca nu ai de ce sa iti faci probleme pentru. ca acum iti cresc.