| IoanaIonuca a întrebat:

Ma simt asa ciudat. Vorbesc cu un baiat super ok, dar suntem la distanta si ne-am vazut o singura data la mare (am fost in aceeasi perioada laughing ) dupa 2 ani, ne cunoscusem la o nunta. Eu peste un an voi merge la facultate in orasul unde e el, dar pana atunci trece cam greu laughing. Chestia e ca azi noapte l-am visat si mi-e asa un dor de el. Am stat la mare 2-3 ore cu el si parca ne cunosteam de mult timp. A fost cineva intr-o situatie asemanatoare? Cum a fost dupa?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-are nimeni cum sa fii fost in ceva chiar de genul.
Daca chiar iti place continua sa vorbesti cu el, sa pastrati legatura, sa-l cunosti mai bine, si sa aveti daca e cazul ceva cu adevarat cand ajungi, dar pana atunci asigura-te ca merita.

| Winddd a răspuns:

Cred că te entuziasmezi prea tare. Ai răbdare și vezi ce se întâmplă. Un an nu e nimic atunci când iubești un om, o să treacă repede. Și durata unei relații la distanță ține de voi și de cât de mult luptați pentru ea, și mai ales de ceea ce simțiți.

| IoanaIonuca explică (pentru Winddd):

Am rabdare, cateodata de-abia daca ma gandesc la el. Dar astazi nu stiu ce am patit, mai ales dupa ce l-am visat laughing

| Winddd a răspuns (pentru IoanaIonuca):

Lasă timpul să treacă și vezi cum și ce o să fie, nu e momentul să te gândești așa departe.