| danidlp a întrebat:

Ma voi muta anul viitor in Constanta si habar nu am la ce liceu voi merge din aceasta cauza ma interesez pe unde pot.As dori sa stiu cate ceva despre aceste licee. Tin sa va precizez ca sunt clasa a10a la profilul stiinte si cu toate ca este un profil, dupa parerea mea, destul de bun, tin cont de faptul ca nu ma pricep deloc la matematica si trebuie sa dau bacul la aceasta materie. Din cauza asta nu as mai vrea sa urmez acest profil. Dupa parerea profesoarei mele de limba romana aceasta m-ar vedea la profilul filologie, sunt de aceeasi parere cu dansa.Am avut de cand ma stiu numai note de 9-10 la limba romana.Va rog mult daca sunteti la vreun liceu din Constanta faceti o fapta buna si spuneti-mi parerea vostra legata de liceul vostru si de altele din oras desigur.Va multumesc mult.:*

Răspuns Câştigător
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Du-te la Decebal Filologie!
Este romana literaatura siu nu dai bac la mate! acolo ma voi duce eu la nul :X.
Este locul 4 in topul liceelor din Constanta.
Primul este Ovidius
2 :Miercea
3:Traian
4big grinecebal
5:Eminescu
SI restul... poti merge si la Pedagogic(te faci profesor)

Eu am media 9:50 pe clasele 5-7 si La decebal ma duc...as putea intra la mai bune dar nu vreau sa ma strezes foarte tare pana la urma... facultatea conteaza happy.

Bafta si sper sa te vad la anul la Decebal happy!

| danidlp explică (pentru MrBeanTeddyBear):

Mersiii! :* si eu sper sa ne vedem acolo >big grin

1 răspuns: