| AdrianaBacescu a întrebat:

Mai are farmec Disney Channel? In general nu se mai difuzeaza seriale alea bune. Mai are rost Disney Channel in Romania? In ciuda faptului ca postul a fost inchis in restul Europei si inlocuit cu platforme online.

8 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Ultima data cand m-am uitat la Disney Channel a fost cand aveam 16 ani, adica acum 10 ani si renuntasem la el deoarece nu mai avea farmec. Pur si simplu serialele misto se terminasera iar in rest erau numai si numai reluari din bafta Charlie si magicienii din Waverly Place. Daca la momentul respectiv nu mai avea farmec, ma indoiesc ca s-a schimbat ceva acum. + Cand au introdus serialul Violeta deja m-au pierdut complet. Cand o vedeam pe aia ca zambeste cu gura aia mare de pasare dodo schimbam pe Trinitas.

| AdrianaBacescu explică (pentru siriusblack98):

Era mai bun Disney Channel cand erau cu Bafta Charlie sau Phineas si Ferb.

| siriusblack98 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Era dar dupa vreo doi ani de la debutul serialului bafta charlie, rupeau canalul cu reluari la aceleasi 4-5 episoade.

| AdrianaBacescu explică (pentru siriusblack98):

Ai uitat de Phineas si Ferb.

| siriusblack98 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

N-am uitat, pur si simplu nu mi-a placut deloc desenul ala.

| siriusblack98 a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Ca pur si simplu nu a fost pe gustul meu.

| AdrianaBacescu explică (pentru siriusblack98):

Disney Channel nu mai are farmec dupa opinia mea.