| DenisaNicoletaG a întrebat:

Mai baieti, pot sa stiu si eu de ce va tot uitati dupa fundul fetelor?
Nu mai suport sa trec pe strada si toti sa se holbeze dupa mine.

99 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

De ce cred ca vrei sa faci geloase fetele de pe aici cu intrebarea asta? laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

Nu vreau sa fac asta, doar ca am inceput sa port haine in asa fel incat sa nu mi se mai vada fundul.
Nu suport sa il priveasca altcineva, iau tot felul de chestii lungi pe mine, vorbesc serios.
Nu trebuie sa ai un fund mare ca sa se uita un baiat dupa tine, parerea mea. Nu conteaza marimea, ce spun eu aici laughing?
Intrebarea era pentru voi, baietii, uh.

| OldSoul a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Fiecare se uita unde poate, unde vrea, eu ma uit per ansamblu.

| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

Mi s-a luat, serios!

| ShaOfHatred a răspuns:

Dar ce impornotanti suntem ca se uita lumea la noi laughing
D-apai si eu o fac cateodata laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru ShaOfHatred):

De ce va ganditi la chestii astea?
Am zis asta, deoarece asa e sad
Off, nu pot sa spun nimic si eu.
Stiu ca o faci, dar de ce?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ca unele au fundul mai fain ca al meu, si ma gandesc si eu laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru ShaOfHatred):

E bine

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG explică (pentru chiftelutacrocanta):

Interesant raspuns, imi place happy

| GoldenZenith a răspuns:

laughing) ce intrebare ai pus, draga mea. Daca puteau sa iti vada sufletul din prima, cred ca se uitau la el (nici macar). Asa, saracii barbati, privesc ce apuca si ei. laughing))

| Mayhem666 a răspuns:

Eu nu ma uit, ca nu prea ies din casa LOL. Si chiar daca as iesi, nu sunt genul care sa faca asta.

| Yasmin875 a răspuns:

Dacă nu vrei sa se uite băieții la fundul tau poți să porți o bluza care să iti acopere fundul, sa nu mai porți chiloți tanga, imbraca-te într-o rochie/fusta lejera(mai ales că acum a venit vara). Unele fete sunt mândre ca băieții le admiră posteriorul de aceea se îmbracă cat mai sexy posibil.Si la mine se uită dar eu nu mă plâng.Depinde si ce băiat se uită. Daca este unul pe care îl simpatizez nu ma deranjează dar dacă este unul care nu mă atrage fizic mă uit urât la el sau îmi acopăr fundul cu ceva(ex:geanta). Băieții se uită la fundul fetelor pentru că îi excita, mai ales dacă este apetisant si mai mare ca ouăle lor.

| CristiRx8 a răspuns:

De ce? Ca suntem perversi si ne place. XD

| NeaMih4i a răspuns:

E un obicei de-al nostru

| DenisaNicoletaG explică (pentru syd):

Deci e important fundul.

| DenisaNicoletaG explică (pentru NeaMih4i):

Un obicei care ma sufoca.

| DenisaNicoletaG explică (pentru CristiRx8):

Cred si eu ca voua va place happy

| DenisaNicoletaG explică:

Whatttttttttttttttttttttttttt?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Yasmin875):

Asta incerc si eu sa spun, ca mi-l acopar cu orice prind lung.
Eu nu sunt mandra deloc si urasc chestia asta.
Pe mine nu ma intereseaza, nu vreau niciun fel de baiat sa se uite la mine.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

Doamne Ajuta, mai sunt si baieti normali pe lumea asta laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru GoldenZenith):

Cum se face ca prima data '' apuca '' sa vada fundul.
Au niste ochi foarte atintiti. laughing

| NeaMih4i a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Uni baieti prima oara se uita la fund, trebuie sa fi mandra pentru ca toti de admira xD

| GoldenZenith a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Sunt setati sa priveasca fundul. E ca un reflex. laughing))

| GoldenZenith a răspuns:

Coquuiii, te pup fata, mi era dor de tine. Si pentru fiare vechi e destul de scump. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita pentru ca le sare in ochi. :))

Schimba imbracamintea Deni' :))
" ce să vezi, m-am pozat iar în culottes. Şi cu asta am alungat orice umbră de mascul rătăcit la mine pe blog. Serios, e o metodă foarte bună să scapi de bărbaţi. Culottes, boyfriend jeans, fuste lungi, pantaloni palazzo, chiar şi evazaţi. Toate modelele astea excelează la capitolul cum să izgoneşti bărbaţi. Ştiu din experienţă. Şi ştiu şi că sunt multe femei care nu tolerează culottesii dar mie îmi plac pentru că mă simt confortabil în ei. "
sursa : http://andreeabalaban.ro/cum-sa-izgonesti-barbati/

| GoldenZenith a răspuns:

Ce savage esti. love struck ma faci sa imi schimb orientarea sexuala.

| Clorox a răspuns:

Nu ii baga pe toti in aceeasi oala... De parca voi nu va uitati dupa baieti laughing

| GoldenZenith a răspuns:

sad eu aveam sperante sa fiu preferata ta.