| DenisaNicoletaG a întrebat:

Mai baieti, pot sa stiu si eu de ce va tot uitati dupa fundul fetelor?
Nu mai suport sa trec pe strada si toti sa se holbeze dupa mine.

99 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu ai ochi in ceafa? De unde stii ca se uita taman dupa fundul tau?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Violleta2022):

Oare pentru ca eu sunt singura din fata lor si pentru ca intorc privirea si vad ca si-o intorc si eu. Las-o balta.

| Violleta2022 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Bun, ai afirnat asta:
"acum 2 ore | deniisaanicoleta explică (pentru Jullianna):
Oare pentru ca eu sunt singura din fata lor si pentru ca intorc privirea si vad ca si-o intorc si eu. Las-o balta:.

Deci, de ce ti-ai intoarce privireadupa ei? In felul asta ii fortezi sa sa si-o intoarca si ei, nu crezi? Nu musai sa se uite la fundul tau, poate le-a placut fata si vor sa te mai vada odata, ceea ce se intampla, pentru ca tu oricum intorci capul.
Nu-i logic ce faci, pentru ca tu provoci aceasta reactie lor.
Si nu te mai stersa, ca nu toti se uita dupa fundul tau, este doar o parere auto-implantata in capusorul tau, din cauza obsesiei cu care intorci capul dupa ei.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Violleta2022):

Daca am spus chestia asta, era relativ, ca nu mi-o intorc mereu. Mi-o intorc si eu uneori. Dar oricum si cand trec pe langa un baiat simt ca ma priveste in pnm.
Eu nu provoc nimic, eu sunt un om normal care trece pe strada si care s-a saturat de toti obsedatii strazii, intelegi tu draga?
Eu zic ca nu stii ce mi se intampla, adevarul e ca nici nu pot explica prea bine ceea ce se intampla in viata mea, nu ma pricep sa dau explicatii, crede-ma ca aici nu am dat toate detaliile, nu ai deloc dreptate si am sa ma stresez de fiecare data fiindca nu suport chestia asta. Daca tie iti face placere sa treci mereu pe langa baieti si ei sa te '' absoarba '' din priviri e strict treaba ta, nu mai zic de acei baieti care mai scot si ceva pe gura happy
Asa ca sa nu vorbim ce nu stim, nu ma cunosti ca sa stii, oricum multumesc de raspunsul tau. Pup happy

| Drimmero a răspuns:

Asa ni se intersecteaza privirea, nu e vina mea ca ochiul pune zoom pe ce e frumos!

| DenisaNicoletaG explică (pentru Drimmero):

Si daca acel ceva e urat? laughing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Hunter instinct.

| OldSoul a răspuns:

De ce cred ca vrei sa faci geloase fetele de pe aici cu intrebarea asta? laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

Nu vreau sa fac asta, doar ca am inceput sa port haine in asa fel incat sa nu mi se mai vada fundul.
Nu suport sa il priveasca altcineva, iau tot felul de chestii lungi pe mine, vorbesc serios.
Nu trebuie sa ai un fund mare ca sa se uita un baiat dupa tine, parerea mea. Nu conteaza marimea, ce spun eu aici laughing?
Intrebarea era pentru voi, baietii, uh.

| OldSoul a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Fiecare se uita unde poate, unde vrea, eu ma uit per ansamblu.

| DenisaNicoletaG explică (pentru OldSoul):

Mi s-a luat, serios!

| minrest a răspuns:

Unele animale sunt oportuniste, deschise spre mai multe posibilitati de existenta, de ex. cioara sau sobolanul. Iar altele sunt specializate intr-o masura mai mica, ca orca, sau mai mare, ca balena cu fanioane sau omul. Omul e specializat in vanatoarea prin epuizarea prazii. Nici un alt animal nu are aceeasi viteza raportat la anduranta, omul poate prinde orice animal de uscat urmarindu-l cateva zile, in plus cand il prinde animalul e epuizat, iar omul nu. Iar pentru modul asta de viata, cel mai mult conteaza forma si dimensiunea muschiului Marele Fesier. Asa ca atractia sexuala fata de fese a fost o trasatura adaptativa valoroasa, cu mai multe sanse de a se transmite la urmasi. Si asa s-a ajuns ca noi barbatii sa fim atrasi sexual de forma si dimensiune feselor femeilor.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu nu ma uit, ca nu prea ies din casa LOL. Si chiar daca as iesi, nu sunt genul care sa faca asta.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Mayhem666):

Doamne Ajuta, mai sunt si baieti normali pe lumea asta laughing

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

Si tu la ce te uiti la o fata? Mai exact, sa zicem ca ai iesit din casa si ai cunoscut o fata. Cauti sa-i vezi sufletul? Sau te uiti la barbati?

| Mayhem666 a răspuns (pentru FaraNume1245):

La fata ei, ca atunci cand vorbesti cu ea, stati fata in fata, nu sta cu fundul la tine. LOL.

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Am notat

| DenisaNicoletaG explică (pentru FaraNume1245):

Pai ma uit la ea, dar eu sunt fata, e ca si cum ti-as spune ca tu te uiti la *** altui baiat. laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Ce ai notat? Acum ai si un carnetel despre mine? Incep sa cred ca iti place sa stalkaresti.

| Superior a răspuns (pentru Mayhem666):

O faci si in casa, la anime. OPPAI

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu ai inteles intrebarea.

| minrest a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Animelover este un vegan asexual pasionat de anime-uri care nu iese din casa in fiecare saptamana. Asta e standardul tau de normalitate?

| minrest a răspuns (pentru FaraNume1245):

Se uita la copaci, frunze, pasari, case, tot ce nu vede cu anii. Se uita in special la oamenii normali, care il fascineaza, dar nu mult timp, pentru ca i se face rau.

| Mayhem666 a răspuns (pentru Superior):

Oppai inseamna sani, nu fund. Ea se referea la fetele din viata reala, nu la cele din anime. Sincer sa fiu, sunt mai interesat de personajele din anime si manga decat de cele din viata reala.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

"sunt mai interesat de personajele din anime si manga decat de cele din viata reala." - nu ma mir. Esti grav. Sincer sa fiu, n-am invective sa te descrie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

De tine se stie deja ca esti retardat.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai nu mai spune, uite cine vorbea. Ma stii cumva ca sa stii ce fel de persoana sunt? Exact, nu, asa ca nu mai comenta aiurea, ca nu arati decat cat de josnic esti incercand sa te iei de altii.

| Mayhem666 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Eu zic sa-ti vezi de treaba ta si sa-i lasi pe altii in pace.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

Te-ai gandit vreodata ca poate problema e la tine?

| Mayhem666 a răspuns (pentru FaraNume1245):

Da, m-am gandit si la asta, dar nu e cazul, eu cand am dreptate, am dreptate si punct. LOL, glumeam. Da, m-am gandit, si nu e la mine problema.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu te-ai gandit bine.

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

ASTA nu este treaba ta ce notez; 3

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Cam e treaba mea, din moment ce este despre mine LOL. Faci incantatii sau ceva? Ai scris blesteme pe acolo? LOL.

| Axely a răspuns (pentru Mayhem666):

Mai rau! xD
Lasă, lasă o sa afli tu in timp xDD

| Mayhem666 a răspuns (pentru Axely):

Mai rau? In seara asta o sa dorm cu cutitul sub perna. LOL

| Clorox a răspuns:

Nu ii baga pe toti in aceeasi oala... De parca voi nu va uitati dupa baieti laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Pai ma uit dupa baieti, dar nu ii studiez din cap pana-n picioare, sau sa ma uit fix la ceva laughing
Va bag pe toti in aceeasi oala, deoarece va uitati, nu cred ca nu e niciun ochi pe pamant care sa nu se uite, toti suntem buclucasi happy

| Clorox a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Cum tu te uiti la altii cred ca si ei au tot dreptul sa se uite la tine, corect?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Clorox):

Ma uit, dar eu nu am la ce sa ma uit, in schimb voi admirati tot. laughing

| GoldenZenith a răspuns:

laughing) ce intrebare ai pus, draga mea. Daca puteau sa iti vada sufletul din prima, cred ca se uitau la el (nici macar). Asa, saracii barbati, privesc ce apuca si ei. laughing))

| DenisaNicoletaG explică (pentru GoldenZenith):

Cum se face ca prima data '' apuca '' sa vada fundul.
Au niste ochi foarte atintiti. laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Sunt setati sa priveasca fundul. E ca un reflex. laughing))

| DenisaNicoletaG explică (pentru GoldenZenith):

Atunci sa ii resetam, le dam restart ca sa nu mai faca asta ca mi s-a luat. Trec si eu ca o fiinta linistita pe strada si dai de cate-un baiat care nu are ce sa faca, decat sa-ti priveasca posteriorul laughing

| KEiGHT a răspuns (pentru GoldenZenith):

CooooRect!

| GoldenZenith a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ce sa iti fac, mai Deni, daca ai ce arata. laughing)

| Superior a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Un baiat iti poate vedea formele de la peste 10 metri distanta happy Eu zic ca e un lucru bun,altele plang ca nu au fund si nu se uita nimeni la ele happy Eu zic sa te mandresti cu asta,singura problema ar fi ca poate un violator sa dea de tine,dar asta e partea a doua, daca ai spray lacrimogen happy O explicatie psihologica de ce baietilor le plac fundurile tine de reproducere, cu cat are fundul si soldurile mai mari, cu atat femela e mai fertila pentru reproducere. Totusi eu nu simt asa, pur si simplu imi place happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Superior):

Nu vreau sa se uite nimeni la mine, nu suport!
Pentru mine e un lucru dezgustator.
Nu am de ce sa ma mandresc, sunt o groaza de fete cu fund, pentru mine nu prea conteaza happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru GoldenZenith):

Mai bine nu eram asa, aveam picioarele si gata.
Decat sa se holbeze toti la mine, e mai bine.
Ma simt prost de fiecare data cand trec pe langa un baiat sa simt si sa vad cum se uita dupa mine. E naspa sentimentul.

| GoldenZenith a răspuns:

Coquuiii, te pup fata, mi era dor de tine. Si pentru fiare vechi e destul de scump. :*

| GoldenZenith a răspuns:

Ce savage esti. love struck ma faci sa imi schimb orientarea sexuala.

| GoldenZenith a răspuns:

sad eu aveam sperante sa fiu preferata ta.

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG explică:

Whatttttttttttttttttttttttttt?

| ShaOfHatred a răspuns:

Dar ce impornotanti suntem ca se uita lumea la noi laughing
D-apai si eu o fac cateodata laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru ShaOfHatred):

De ce va ganditi la chestii astea?
Am zis asta, deoarece asa e sad
Off, nu pot sa spun nimic si eu.
Stiu ca o faci, dar de ce?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Ca unele au fundul mai fain ca al meu, si ma gandesc si eu laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru ShaOfHatred):

E bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se uita pentru ca le sare in ochi. :))

Schimba imbracamintea Deni' :))
" ce să vezi, m-am pozat iar în culottes. Şi cu asta am alungat orice umbră de mascul rătăcit la mine pe blog. Serios, e o metodă foarte bună să scapi de bărbaţi. Culottes, boyfriend jeans, fuste lungi, pantaloni palazzo, chiar şi evazaţi. Toate modelele astea excelează la capitolul cum să izgoneşti bărbaţi. Ştiu din experienţă. Şi ştiu şi că sunt multe femei care nu tolerează culottesii dar mie îmi plac pentru că mă simt confortabil în ei. "
sursa : http://andreeabalaban.ro/cum-sa-izgonesti-barbati/

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Dar vreau sa ma simt si eu mai libera frate laughing
M-am saturat sa tot iau chestii lungi, eu de fel port pantaloni foarte scurti, fuste, rochii, salopete, mai ales ca vara sunt foarte '' goala '', mor de caldura happy
Cineva de pe aici care imi zice Deni happy imi placeee happy
Urasc pantalonii evazati, dar nu e treaba de asta.
ORICUM ar trebui SA-SI IA ochii de pe mine orice barbat / baiat /mascul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca altceva nu pot vedea la tine.

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Ce legatura am eu cu tine in ecuatia asta?
Eu iti pun o simpla intrebare si asta nu e despre minewinking

| Yasmin875 a răspuns:

Dacă nu vrei sa se uite băieții la fundul tau poți să porți o bluza care să iti acopere fundul, sa nu mai porți chiloți tanga, imbraca-te într-o rochie/fusta lejera(mai ales că acum a venit vara). Unele fete sunt mândre ca băieții le admiră posteriorul de aceea se îmbracă cat mai sexy posibil.Si la mine se uită dar eu nu mă plâng.Depinde si ce băiat se uită. Daca este unul pe care îl simpatizez nu ma deranjează dar dacă este unul care nu mă atrage fizic mă uit urât la el sau îmi acopăr fundul cu ceva(ex:geanta). Băieții se uită la fundul fetelor pentru că îi excita, mai ales dacă este apetisant si mai mare ca ouăle lor.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Yasmin875):

Asta incerc si eu sa spun, ca mi-l acopar cu orice prind lung.
Eu nu sunt mandra deloc si urasc chestia asta.
Pe mine nu ma intereseaza, nu vreau niciun fel de baiat sa se uite la mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Daniel9988 a răspuns:

Eu personal nu ma uit...

| DenisaNicoletaG explică (pentru Daniel9988):

Nu te cred! laughing

| Daniel9988 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Daca iti zic....Pe mine nu ma intereseaza, trec o mie cu fundul bombat si cu sanii tunati, dar din punct de vedere intelectual zici ca le-a calcat tancu' rusesc.

| DenisaNicoletaG explică (pentru Daniel9988):

Niciunul dintre voi nu e sfant. Asa ca nu ma pacaliti voi pe mine laughing

| Daniel9988 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu toti sunt asa cum crezi tu.

| Coloringthevoid a răspuns:

Asta e doar o generalizare.

| AnonimFaraPereche a răspuns:

M-i se intampla si mie... :I E cel mai aiurea cand sunt de mană cu iubitele lor si intorc capul sa se uite la altele.

| DenisaNicoletaG explică (pentru AnonimFaraPereche):

Cineva care ma intelege happy #thanks

| DroIja a răspuns:

Te bășești prea mult.

| DroIja a răspuns:

Măi, băieți, îmi puteți spune și mie de ce tot faceți atâtea declarații?!

M-am săturat să fiu modestă, să mă comport normal, să nu dau niciun semn că vreau să fiu curtată, și toți să îmi spuneți că sunt perfectă și că mă doriți!

| DenisaNicoletaG explică (pentru DroIja):

Vreo problema la orizont?

| KEiGHT a răspuns:

Dupa varsta de 35 de ani ai sa te rogi sa se mai uite baietii la fundul tau, fii bucuroasa acum!

| DenisaNicoletaG explică (pentru KEiGHT):

Nu, chiar nu o sa am sentimentul asta.
E un simplu fund. laughing

| KEiGHT a răspuns:

Ai mai vrea mai tarziu cand inaintezi in varsta sa te strige cineva pe strada; Mikutzo Cekuray!

| DenisaNicoletaG explică (pentru KEiGHT):

Nu, nu as vrea. Nu suport cand aud '' Ce fund mare ai '', frate e pur si simplu un fund pe care il are toata lumea, doar ca in doze mai mari sau mai mici. E o bucata de carne care sta in spatele tuturor. Ce e asa atractiv nu stiu.

| Ghiocelul a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu neapărat bucățica aia de fund e atractivă, ci mai degrabă ce ascunde puțin mai joswinking

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ghiocelul):

Nici aia nu mi se pare asa interesanta happy

| NeaMih4i a răspuns:

E un obicei de-al nostru

| DenisaNicoletaG explică (pentru NeaMih4i):

Un obicei care ma sufoca.

| NeaMih4i a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Uni baieti prima oara se uita la fund, trebuie sa fi mandra pentru ca toti de admira xD

| DenisaNicoletaG explică (pentru NeaMih4i):

Mi-am dat seama ca se uita la fund laughing, ca altfel nu mai ziceam =)
Nu sunt mandra, eu vreau sa nu se mai uite la mine si punct, imi vine sa il acopar cu mainile cand trec pe langa ei, dar ma fac de caca laughing

| CrissRonnye7 a răspuns:

E asemanator cu muschii pentru fete, asa si pentru baieti conteaza fundul. Cand fu*i te delectezi cu imaginea fundului ei laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru CrissRonnye7):

Pentru mine nu prea conteaza daca un baiat are muschi sau patratele. Nu zic ca nu ar trebui totusi sa arate catusi de putin bine, dar nu exagerez.

| CristiRx8 a răspuns:

De ce? Ca suntem perversi si ne place. XD

| DenisaNicoletaG explică (pentru CristiRx8):

Cred si eu ca voua va place happy