| DenisaNicoletaG a întrebat:

Mai baieti, pot sa stiu si eu de ce va tot uitati dupa fundul fetelor?
Nu mai suport sa trec pe strada si toti sa se holbeze dupa mine.

99 răspunsuri:
| Ghiocelul a răspuns:

Tu trebuie să fii mândră cu lucrul acesta, nicidecum deranjată, poate alte fete te invidiază pentru chestia asta... Înseamnă că ești bună și ar vrea să-l *muște* și ei puțin, știi tu... să te lovească în bombeu happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru Ghiocelul):

Nu sunt mandra, toate fetele au fund, e ceva normal.
Nu ma invidiaza nimeni, stai linistit laughing
Stiu, mi-am dat seama despre ce vorbesti laughing

| neu1323434 a răspuns:

Pentru că o parte își spun în minte: Dacă intru după ea după ce iese de la wc aș regreta că am ales aceeași toaletă happy