| AnaBejenaru a întrebat:

Mai reprezintă Crăciunul pentru voi o sărbătoare plină de magie?

21 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dwaaaaa

| RAY a răspuns:

Da,abia astept sa vrajesc fetele care merg la colindat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inca imi plac beculetele, si mirosul de coji de portocale.
Si salata de beof. Si SORICII! MAI ALES SORICII!
Imi place Jesus's b-day mai mult decat a mea.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu. Este doar un pretext sa stai cu rudele pe care nu le suporți și să mănânci până nu mai poți să respiri.

| deeeaqq a răspuns:

Neh.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

E o sarbatoare frumoasa, mai ales ca e pe timpuo iernii si vine si vacanta si apoi vine si revelionul si e ceva frumos intr-adevar.

| PersonajFictiv a răspuns:

Da,reprezinta,dar nu neaparat ca "e sarbatoare si trebuie sa ne simtim bine" ci pentru ca mi s-au intiparit in memorie amintiri frumoase de-a lungul anilor iar cand vine Craciunul mi se activeaza acele amintiri.
Daca nu se intampla anumite lucruri, nu era cine stie ce.
Daca eram cu rudele de sarbatori, sigur nu imi placea Craciunul, Revelionul si altele laughing

| CleanHeart a răspuns:

Da,recunosc ca nu mai e ce a fost odata dar tot il astept ca sa ma pot bucura din plin de el alaturi de persoanele dragi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.De-abia astept sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu a reprezantat vreodata asa ceva porcaria aia de "sarbatoare".

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Huuooo! Strici farmecul tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

Nu pot strica ceva ce nu a exista vreodata pentru mine.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Strici farmecul pentru noi restul.De ce sa nu iti placa perioada craciunului?
Adica nu neaparat pentru sarbatoarea religioasa dar de admosfera aceia placuta de familie, zapada, luminite, mancarewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

De la EmptyBook > " Mda, asa e cand ai contul suspendat, apelezi la prieteni pentru un amarat de raspuns laughing. Revenind la ce ai scris tu acolo. De ce as strica cheful altora? De ce ar trebui sa imi pese de cheful lor? Dar revenind la important, de ce as strica cheful altora? Daca as face asta, e clar ca acea persoana are probleme mintale daca 1/2 randuri scrie de un necunoscut ii schimba parerea despre ceva sau il/o face sa nu ii fie bine. Si nu, nu ma refeream la sarbatoarea religioasa, dar tot ce tine de Craciun. O prostie. Umila mea parere. Fata de tine si restul cu mentalitatea ta, eu daca am chef de o zi buna cu familia sau prietenii ( mai degraba un singur prieten, si amicii laughing ) ii invit pe toti la un gratar in spatele casei. NU am nevoie de o "sarbatoare" ca sa fac asa ceva. Asta e un motiv printre multe altele pentru care toate sarbatorile mi se par o prostie. "

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Morocanos ca de obicei tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freya1):

EmptyBook
http://media.giphy.com/media/qrsVHjq3Kh97O/giphy.gif

| munteanuionvictor a răspuns:

Da bineînțeles. De crăciun sunt fericit.

| Socke a răspuns:

E frumos.cand esti cu familia(imi pare rau pentru cei care nu au sansa sa-si vada familia de Craciun) si cu prietenii apropiati.

| Tobias78 a răspuns:

Da! Familie, zăpadă, luminiţe!

| Crista456 a răspuns:

Buna!

Da,este ceea mai magica sarbatoare, masa de Craciun este unica, atatea bunatati day dreaming