| eurynomus a întrebat:

Mai sunt persoane care folosesc in mod curent yahoo mess? Eu unul folosesc dar nu prea mai am persoane active in lista. Deci?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, il folosesc (^_^)

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Rar foarte rar, cel putin eu care am exprienta cu oamenii din 100 de persoane daca 5 au yahoo messnger, mai mult persoanele in varsta sau cele care au cont de email pe yahoo in rest nu prea, eu unu am cont pe gmail e mult mai ok

| gemeni6226 a răspuns:

Prefer facebookol in locul lui yahoo mess pentru ca cine conteaza vorbeste cu tine acolo, restul e apa de ploaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu-l mai folosesc, n-am pe nimeni activ pe acolo.

| eurynomus explică (pentru anonim_4396):

Banuiesc ca esti fan facebook tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru eurynomus):

nu.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba ești ai și pagină laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

ok laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc Yahoo pentru ca uneori imi place sa fiu singur. Daca vreau sa vorbesc cu cineva il sun de pe telefon sau (abstract) ies cu el/ea undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vreau sa vorbesc cu cineva folosesc yahoo messenger

| Stan_Denisa_1999 a răspuns:

Și eu câteodată

| Stan_Denisa_1999 a răspuns:

Am vz ca mi'ai lăsat mesaj dacă am mess sau snapchat. Da am snapchat