| pelivanvasil a întrebat:

Maine vine apocalipsa va rog spuneti-mi daca vine sau nu

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

In Australia ceasul' e 6:05 dimineata si se afla in data de 21.12. 2012 si nu s-a intamplat nimic.
Ce vezi tu la tv si auzi sunt doar indoctrinari! Daca cineva ti.ar zice ca o sa mori peste 5 minute crezi!?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu vine nici o apocalipsa, ar fi culmea sa vina tocmai acum cand elevii au luat vacanta

| Bondarel99 a răspuns:

Incearca sa gandesti logic, daca urma sa vina maine apocalipsa, nu crezi ca ar fi aparut niste semne sau ceva de pe acum?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vine, dar să fii liber să o i ei de la gară

| Musique a răspuns:

Vom trăi și vom vedea.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Suntem in coada listei, pentru,, seria,, urmatoare.peste 200 de ani.

| WhiteLife a răspuns:

Nu vine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu gandesti inainte de a spune, respectiv scrie ceva?
gandeste putin si vei gasi raspunsul.
sfanta ratiune!

| Indestructible a răspuns:

Vine, cum să nu vină?! Repejor, fă-ți provizii pentru câțiva ani și ascunde-te-n beci! Da' repede, că e foarte rapidă apocalipsa asta.

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Nu! e o ______ happy

| Xtal a răspuns:

Tu chiar crezi ca o persoana care acceseaza acest site va sti raspunsul clar la intrebarea ta?