| Licurici_2266 a întrebat:

Marti este ziua prietenului meu, implineste 19 ani si nu am nici o idee de cadou.Nu as vrea sa comand de pe net pentru ca nu mai am mult timp... Puteti sa ma ajutati cu niste sfaturi? Vaaaa roooggg! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| DeutzaMyky a răspuns:

Nu cauta sa ii faci un cadou extravagant sau foarte scump.Nu trebuie sa il dai pe spate.ci pur si simplu trebuie sa ii arati ca ti la el.Fa-i un cadou de suflet dar nu foarte siropos. Ceva orginal care sa exprime in mod subtil ceea ce simti pentru el.De exemplu un ceas frumos.sau o sticla de vin/sampanie care in loc de eticheta sa aiba o poza cu voi.personalizeaza-ti cadoul si cu siguranta ii va placea.

2 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Un dildolove struck

| RANGE a răspuns (pentru elasexygagica):

La 11 ani stii ce e ala dildo? laughing