| vladutzaM a întrebat:

am si eu o problema, se apropie ziua de nastere a prietenului meu si implineste 18 ani si as vrea sa-i fac o surpriza dar idee nu am cum sa-l surprind... aveti vri-o idee? ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Eduard619 a răspuns:

Http://www.ideaplaza.ro/cadouri-pentru-barbati/ poti alege ceva de aici :>

4 răspunsuri:
| KraddyQ a răspuns:

Sex surpriza

| vladutzaM explică (pentru KraddyQ):

Si tu daca ai fi in locul meu cum i-ai organiza cadoul propus?

| Eduard619 a răspuns:

Mie daca mi-ar lua prietena un ps4 i-as spune daca vrea sa fie sotia mea...sau in cazul tau poti sa ii faci un cadou mai putin scump dar sa fie din suflet :3