| juniper a întrebat:

Mi-am creat un cont pe www.myvodafone.ro, dupa o luna am vazut pretul facturii, imi arata pretul facturii pe care o voi primi prin posta? Cum pot sa-mi dezactivez contul?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Dar de ce vrei sa-l dezactivezi? Si cu el activ si cu el inactiv tot aia e, nu te taxeaza nimeni, este un cont unde poti vedea tu detaliile facturii, convorbirile si alte chesti legate de abonamentul vodafone, nu stiu de ce te incurca.

1 răspuns:
| maddy_1722 a răspuns:

Sinker nu stiu. dar suna la Vodafone sau du-te la magazinul Vodafone.

pup dulk3, andreea