| LiviuBz93 a întrebat:

Mi am intrebat iubita daca promite ca va fi cu mine impreuna si dincolo de moarte(si a spus cv de genul ca a inv mama ei sa nu promita numai in fata lui d zeu sau cv de genul) pareri? vreau rasp serioase! celui mai serios dau funda!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Unii oameni isi iau foarte in serios promisiunile. Astfel de oameni chiar merita apreciati. Fata nu poate sa iti promita ceva despre care nu stie cum va fi.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand asteptati moartea apoi vedeti daca va intalniti din nou

| LoveSleep a răspuns (pentru mgtow):

Am doar o singură întrebare!
Unde naiba ai fost? laughing

| LiviuBz93 explică (pentru LoveSleep):

Nu am gandit...si a iesit iar o discutie cu ea.laughing dar bine ca ma intelege big grin

| corbulalbrosu a răspuns:

Fata cu picioarele pe pamant si capul pe umeri.Intrebarea ta isi are rostul doar daca crezi ca ea are puteri paranormale si este in stare sa ghiceasca viitorul.

| mont a răspuns:

Nu e posibil sa promita nimeni asa ceva serios. Nimeni nu stie ce si cum e dincolo de moarte. Iubire posibil sa nici nu existe.

| LiviuBz93 explică (pentru mont):

Eu unul sunt in stare sa ii promit ei asta

| LiviuBz93 explică (pentru LiviuBz93):

In schimb mi a spus ca ma iubeste!

| mont a răspuns (pentru LiviuBz93):

Si cum garantezi ca o sa te poti tine de promisiune? Asa cum ti s-a mai zis, cu chestii de genul asta risti sa o pierzi. Mai ales daca esti la inceput de relatie.

| LiviuBz93 explică (pentru mont):

Sincer acum sunt realist datorita voua! va multumesc pentru raspunsuri! big grin

| HiTman08 a răspuns:

Copilarii...

| Dice3 a răspuns:

Frate esti cam fraier, asa o indepartezi, vezi daca merge relatia bine si nu mai fi copil si zice chestii din astea, nu stii unde te duce viata