| Norbi12 a întrebat:

Vreau sa ma impac cu fosta iubita, dar nu stiu cum. Am fost impreuna timp de un an. Am aflat ca m-a inselat si ne-am desprtit, dar peste o zi am aflat ca s-a despartit de acel baiat. Cand am aflat, am tot insistat sa ne impacam, dar, ea mi-a spus ca ma mai iubeste, dar nu vrea sa mai fie impreuna cu nimeni si mi-a spus ca ii pare rau ca m-a inselat. Au trecut aproape 2 saptamamani de cand ne-am despartit si am intrebat-o daca vrea sa ne impacam. Ea mi-a spus ca ma mai iubeste si ca tine la mine, dar nu mai vrea sa ne impacam. Mi-a spus ca mai avem sanse. Va rog, daca puteti, dati-mi un sfat bun. As fii recunoscator si dau fundita celui care imi da un sfat bun.

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Cât de prost să fii.

| MidnightR a răspuns (pentru T0T):

Cat distanta de la pamant la soare probabil.

| T0T a răspuns (pentru MidnightR):

Păi tot din cauza rataților ăstora majoritatea fetelor s-au învățat să fie cu nasul pe sus și să știe să obțină ceea ce vor, când vor. Deja cred că nu e vina lor că sunt așa, își permit și au cu cine.

| Norbi12 explică (pentru MidnightR):

Ce vrei sa zici?

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea te-a inselat si nu mai vrea o relatie cu tine, tu de ce tot insisti sa te impaci cu ea? Alta fata care sa nu te insele si sa te iubeasca cu adevarat nu gasesti?

| kandaraki a răspuns:

Pentru ce sa te impaci cu ea? sa te mai insele odata cand va dori fata? tu ai ceva demnitate in tine? daca te -a inselat si v-ati despartit de ce mai plangi dupa ea? mergi mai departe, mai sunt fete pe lumea asta.