| Br3tanicu a întrebat:

Mi-am luat de curand o geaca noua,culoarea verde inchis, si m-a prins o ploaie si cand s-a uscat au ramas niste dungi albe, oare de la ce?

6 răspunsuri:
| Staif a răspuns:

A fost prost vopsita, iar vopseaua s-a dus, spalata de apa ploii.

| HarleyQuinn a răspuns:

Ploaie acidă sau calitate proastă a gecii. Încearcă să o speli, deși nu știu dacă acele dungi albe s-ar curăța sau s-ar face mai rău. Sper că n-ai plătit prea mult pe geacă.

| dragonmagd a răspuns:

E din cauza apei poluate. Limpezește manual geaca punand în apă puțin oțet.

| Nikoon a răspuns:

Nu vreau sa jignesc pe nimeni. Asta se intampla cand cumperi lucruri ieftine sau de proasta calitate. E clar ca a fost vopsita prost... Tare as vrea sa vad geaca asta

| Br3tanicu explică (pentru Nikoon):

Am dat 450 de lei pe geaca, am dus o la curatatorie si s-a rezolvat, nu e din cauza materialuluiwinking

| Bejenari_Iana_1987 a răspuns:

Nu intelegeg intrebarea?