| mariomario a întrebat:

Mi sau refuzat 2 intrebari sa vrea sa stiu motivul, nu am injurat, nu am vb urat

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Maryus37, sa stii ca te-am apreciat aici pe TPU, imi placea ce raspunsuri si intrebarii scriai dar de la un timp, iti iasa fum pe narii si ti-ai aratat cornitele de mare regizor, in concluzie un figurant, genul asta de persoane eu nu il suport

9 răspunsuri:
| TheToxicNightmare a răspuns:

Si mie la fel tot 2 ba chiar acum 4 ca nici eu nu am injurat cred ca din greseala au refuzat cei de la TPU in loc sa o puna.

| mihaa a răspuns:

E chiar enervant sa stii, oricum mersi melodia lu N%D, imi place al nebunie o ascult in masina, o am pe stik, si cea dea 2 melodie e superba, candy, eu am raspuns la am 2 intrebari, pup tot(mihaa)

| mihaa a răspuns:

In 99, mi-am cumparat pantaloni ca ai deliei si adidasi cu talpa inalta ( cum are delia in videoclipul melodiei vino la mine) chiar mi-ai trezit niste amintiri placute, imi pare rau ca ti-au fost refuzate cele 2 intrebari si oricum eu iti multumesc pentru dedicatie, eu am vazut-o asta e cel mai important si m-am bucurat foarte mult pup dulce

| mihaa a răspuns:

Ce rautacios esti maryus37 app am uitat tu intri pe TPU doar sa te distrezi, imi amintesc intrebarea ta

| mihaa a răspuns:

Maryus37, incepem sa ne intelegem, da ai dreptate daca era alta persoana decat mariomario, sincer ma durea in cot, sau nici acolobig grin

| elamit a răspuns:

Am patit-o si eu poate ai scris vreun cuvant gresit si nu au inteles.

| mariomario explică:

Duelativa.laughing apropo maryus 37 fac diferenta intre o dedicatie si o intrebare, am numito intrebare pentru ca scrie "pune intrebarea ta aici", eu nu am nici o sectiune "pune dedicatia ta aici", poate tu ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca sunt alea cu melodiile cred ca intra la spam tongue Vezi ca iti arata acolo motivul.
Si apropo, esti sigur ca erau intrebari?laughing Fa diferenta intre o dedicatie si intrebarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu am spus ca a gresit cu ceva, din partea mea poate sa faca ce vrea. Doar ca @mariomario a vrut un raspuns, motivul ala era. Nu a facut diferenta intre dedicatie si intrebare, iar alti utilizatori au facut-o; dar nu sunt eu ala, pentru ca mi-au placut melodiile laughing
Ma amuz pe la sex pe acolo, sunt niste "genii" simpatici rau... Si nu am scris nicaieri ca sunt mare regizor. Figurant? Eu asta inteleg: 1. Persoană care participă la desfășurarea acțiunii unei piese de teatru, a unei opere sau a unui film numai prin prezența fizică sau prin gesturi, atitudini etc., fără să rostească nici o replică. ♦ Persoană care este prezentată la desfășurarea unui eveniment, la o întâmplare etc., fără a participa efectiv la ea.
Dar nu e genul meu...
Ma intreb, daca era alt utilizator in locul lui @mario tot asa sareai cu afirmatii la persoana mea?
Iubiti-va mult, virtual bineinteleswinking