| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Mie imi place de un coleg de al meu, dar cand vorbesc cu el pe mess im vorbeste urat, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IoanaSanziana a răspuns:

Ignoral. Spune-i ca ai un iubit mult mai tare care locuieste in Italia sau in alta tara nu conteaza. Fal gelos.Asa as face in locul tau.Nu am iubit si nu imi place de nimeni din clasa sau de altundeva dar multi baieti se unita dupa mine.Asa as face.Incearca doar.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da-i ignore. Daca asa iti vorbeste pe mess, asa o va face si in realitate si nu cred ca ti-ar conveniwinking

| Flav a răspuns:

Sa nu alergi dupa caruta care nu te asteapta.winking

| Vizitiul a răspuns:

Indiferenta si ghidarea in alta parte sunt singurele solutii!

| clauss a răspuns:

Baietii se maturizeaza mai greu, incercati sa discutati despre ceva in comun si usor o sa l faci sa nu mai vb urat

| baru a răspuns:

Salut. Consider ca viata nu s-a terminat cu un baiat. Un om adevarat, nu se comporta asa. Dimpotriva. Consider ca esti tanara, si nu merita sa te tamponezi de un baiat. Taie totul de la radacina si vei avea de castigat. Nu fa compromisuri, ca vei pierde, si in acest fel vei pierde cate putin din demnitatea ta. Tine coloana vertebrala dreapta. Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei cand unui baiat ii place o fata o evita dar tu ai putea sa incerci sa il seduci sti tu faci avansuri