| IoNyShimotukushichi a întrebat:

Un coleg de al meu imi vorbeste urat, mie imi place de el, pe mess, im spune dobitoaco, si tot asa mai departe! Ce pot face sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| anda10 a răspuns:

Aallooo e timid si nu poate zice ca te place din prima! asa sunt baieti:injura fetele care le plac! el nu recunoaste

21 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Pai... poarta-te asa cum se poarta si el, fii dura ca si el, injura, doar o vreme macar, si poate va incepe sa te admire.nu e un sfat prea bun, dar daca spui ca il placi, ori renunti la el, ori ii faci pe plac

| Razvan a răspuns:

Buzz.Sal dobytoako
Buna, boouletzule
Ce faci, fah?
Bn ce sa fac? Ma plicti. U
Sh eu
Merem sa pastem impreuna?
Pamflet, se stiewinking
Daca nu exista respect poti sa iti iei adio de la o relatiewinking

| Mik3 a răspuns:

Fi u insuti, daca nu te place nu ai ce ii face nu poti sa il oblici

| thealchemist a răspuns:

Cred ca tu te indrepti spre o viata in care vei fi abuzata de prieten si de sot in timp ce te vei intreba ce ai facut sa meriti asta si cum sa-i convingi sa tina la tine. deci daca te jigneste de ce vrei sa te placa? pe linga faptul ca nu se poate sa faci pe cineva care te uraste sa te placa, de ce sa ai o atitudine sinucigasa si sa incerci sa te apropii de cineva care e impotriva ta si de la care nu te poti astepta la lucruri bune?

| ILied a răspuns:

De obicei cand cineva iti vorbeste urat te place. Dar nici chiar prea urat. Adica "dobitoaco", ar trebui sa-ti spuna asa doar daca i-ai facut ceva rau sau asa are el limbajul.

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Uita'l.de ce il mai placi daca te jigneste? iti faci mai mult rau asa.nu mai vorbi cu el.

| misu a răspuns:

Nu te pripi scoate l repede si din suflet si din lista de mess sunt destui baieti pe lumea asta... daca te a facut dobitoaca el e cel mai mare dobitoc

| TicTacUser a răspuns:

Daca il cheama unul din numele: ady, alex, florin si andrei. sigur ii place de tine.winking. daca e mai ales in zodia rac.intreabal.si vei sti sigur ca lui ii plc de tine. fundits?batting eyelashes

| Mar a răspuns:

Nu poti ajunge la inima cuiva care nu te place.las-o balta. asa sunt unii baieti oh go on. li se par ca unele fete nu sunt bune de nimic. nu poti face absolut nimic. dar cred ca iti vorbeste urat pentru ca te tot bagi in seama.si oare cum poate sa iti placa de un baiat care se poarta urat cu tine? damn straight face

| RoooneyThePuf a răspuns:

Stiu cum e...am patit-o si eu cu unul.
Dar de el nu-mi placea. #:-s
Nu stiu ce au unii baieti cu fetele de le injura, le fac proste.
Eu cred ca lipsa de ocupatie.
In pluss... daca mai continua sa vb asa cu tine...ar trebui sa nu-l mai iei in seama si sa-ti cauti pe alt cineva
Crede-ma, unii baieti sunt chiar adorabili:X.
big grin:*

| Paywa a răspuns:

Pai...ar fi bine sa-ti atentia spre alt baiat,
Sa te injure e foarte urat, din asta reiese ca e nesimtit, nu merita osteneala!

| GaGy a răspuns:

Intreba-l de ce iti vorbeste asa pozate afli un raspuns si iti schimbi parerea despre el
ori cum eu nu cred ca ar meria sa-ti placa de el daca el te face "dobitoaca"

fundita?big grin

| Roxyr a răspuns:

Inseamna ca este un baiat care nu valoreaza ni ci doi bani; tu nu ai demnitate? Pune piciorul in prag, nu te merita daca iti vorbeste in acest fel! Evita-l, priveste-l cu raceala, fa-te respectata, poti! Ti-as mai spune sa-i spui ca se injoseste ca baiat daca trateaza asa o fata, dar din cate ai scris despre el mai sus, e un badaran si nu cred ca va intelege.
BAFTA!

| Close a răspuns:

Daca te face in toate felurile...nujh.nu cred ca te place sau ceva...sh sa-l faci sa te placa e ceva cam greu de realizat. Da nah nu`ti pierde speranta.Incearca sa-l faci gelos sau ceva:X

| simona_1371 a răspuns:

Pai vorbestei si tu urat si ignora-l si ai sa vezi ca are sa te placa. fuda te rog frumos:*

| biutzacool12 a răspuns:

Pai un baiat cand e rautacius cu o fata inseamna ca o place fi tu insasi si complimenteazal stai linistita sunt multe sanse a te placa dar si multe sanse sa te urasca tu urmarestel si apoi trimite-mi mesaj pe privat cered ca te pot ajuta

| xXAMAXx a răspuns:

Nu iti face griji asta insiamna ca te place fa si tu la fel apoi dintr-o data intrabal de ce va certat si vei vedia ca totul va fi bine! Funda!

| alice_4749 a răspuns:

Salut`!happy in primul' rand daca se poarta urat cu tine inseamna ca te placelove struck insa poate te urastesad daca vrei sa te placa poarta`te frumos cu el, rade la glumele luihappy etc...

sper ca te-am ajutat te:*:*:*

alice`!

| anda10 a răspuns:

Dar el te place de aceea te ijura! tu crezi ca ar veni la tine si ar spune: PE PLAC FATO! tu ce crezi?

| geanina_6405 a răspuns:

Incearca sa-l eviti...sa-i arati ca nu-ti pasa de el... poate stie ca il placi si d.asta face asa. Te-ai gandit ca poate nu te merita?

| geanina_6405 a răspuns:

Daca tu i-ai aratat ca il placi d.asta face asa...nu-l mai baga in seamawinking
arata-i ca nu-ti pasa pers luiwinking... te-ai gandit ca poate nu te merita?