| anonim_4396 a întrebat:

Multumesc tuturor celor care m-au felicitat pentru ziua de azi!

Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

La Multi Ani stejara sa-ti dea bunul Dumnezeu multa sanatate, multa fericire si fie ca tot ce-ti doresti sa se implineascakisskisskiss

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa traiti cu numele! Multa sanatate si fericire! happy

mariana
| mariana a răspuns:

La multi ani tie si tuturor celor ce poarta numele de Mihai, Mihaela, Gabriel, Gabriela, Gavrila, intrucat azi este ziua lor onomastica. Suntem cu gandul alaturi de tine si de toti cei care au avut ocazia sa sarbatoreasca onomastica, in aceasta frumoasa zi de noiembrie, cu urari de bine si multa sanatate.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La multi ani Stejara, multa sanatate si indeplinirea tuturor dorintelor tale! Aceleasi urari tuturor celor ce azi isi serbeaza ziua numelui!

| albastrel a răspuns:

La multi ani si din partea mea!:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
La mulți ani și să fii sănătoasă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani happy big hug