| TinkerBell_3614 a întrebat:

Prietena cea mai buna nu m'a felicitat cu ziua de nastere, da'ti niste idei de statusuri de prietenie, care sa dea de inteles!

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

De ce nu mergi cu un afis mare in mana, prin oras pe care sa scrie "Prietena mea nu m-a felicitat de ziua de nastere"

4 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Statusul care mi se pare cel mai potrivit: Cei care uita nu merita! sau Cine tine la tine te cauta!

| Zoet a răspuns:

Poate iti face o surpriza mai mare, si o sa te felicite acolo... Adica sa invite colegi, prieteni, rude etc.

| Zoet a răspuns:

Apropo La multi ani! kiss

| TinkerBell_3614 explică:

Pentru Måяlå,multumesc si ziua mea a trecut cu citeva zile deja, asa ca nu mai cred, iar ptr.Comeandtellmesomething imi place ideea ta!