| Dan a întrebat:

Azi este ziua mea de nastere! Multumesc celor care m-au felicitat, mai ales prietenilor. Ce iti place de ziua ta sa faci? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Dane, îţi urez multă sănătate, fericire şi noroc!
Cel mai mult de ziua mea îmi place să uit de toate, să dansez şi să beau un pahar cu prietenii într-o atmosferă cât mai intimă.

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

La multi ani!:D
Am sa iti dedic o frumoasa melodie pe care am dansat anul asta cu un bun prieten:http://www.dailymotion.com/......bloc_music
Anul asta mi-am facut ziua la strand si m-am simtit foarte bine.Am cunoscut multi oameni si m-am distrat pe cinste. Dar nu ai zis cati ani implinesti? Ca sa stim de cate ori te aruncam in sus fara sa te prindem:P

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

La mulţi ani! Multă sănătate şi să ţi se îndeplinească toate dorinţele rezonabile!

mariana
| mariana a răspuns:

La multi ani, mult noroc si fericire. Din pacate eu nu am avut timp sa deschid calculatorul cateva zile si abia azi am vazut ca ai avut de aniversat ziua de nastere, dar asa cum se spune, mai bine mai tarziu decat niciodata.
Vad ca ai multi prieteni care ti-au stat alaturi, sper ca te-ai simtit bine cu acest prilej.
Eu de ziua mea sunt bucuroasa daca pot s-o petrec cu familia si prietenii apropiati, depanam amintiri, ascultam muzica, mancam ceva bun si suntem fericiti unii langa altii.
Asa marcam ca am mai "crescut" putin si suntem bucurosi ca avem ce sa sarbatorim, chiar daca
nu ne putem oferi o calatorie intr-o zona romantica si acasa putem sa ne simtim bine daca suntem sanatosi.
Sa fii iubit si sarbatorit cu fiecare aniversare si in fiecare zi din viata ta, "soarele" sa-ti lumineze calea, chiar daca uneori sunt nori si ploaie, lumina din sufletul tau sa-ti asigure speranta pentru ziua de maine.

| pwp a răspuns:

La multi ani! azi e si ziua mamei mele, dar din pacate e in Italia.

| JeSa a răspuns:

La multi ani Dane! Sa ne traiesti multi, multi ani sanatosi!

| darrio2007 a răspuns:

Cam tarziu dar La multi ani.

| Dan explică:

Va multumesc pentru urarile voastre!happy

| Dan explică:

Multe multumiri celor care m-au felicitat! Si voi sa aveti parte de multa sanatate, este mai important acest lucru din viata noastra.happy

| Gregory a răspuns:

Salut! Scuze pentru întârzierea acestui mesaj. Îţi urez şi eu un călduros "La mulţi ani", şi să te ajute Bunul Dumnezeu în tot ceea ce ţi-ai propus să faci.
De ziua mea îmi place să fiu în preajma persoanelor dragi, şi să am parte de o atmosferă cât mai plăcută.
O zi faină! happy
P. S: Tu cum ai petrecut?

| iuandfto a răspuns:

La multi ani si multe bucuri >big grin

| madia a răspuns:

La multi ani cu sanatate si fericire.
De ziua mea? Stau cu familia si cativa prieteni? Tu?

| 80Cris a răspuns:

La Multi Ani cu sanatate si fericire!

| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

La multi ani! Multa sanatate, impliniri si fericire! >:d<
De ziua mea mi-ar placea sa am parte de o mega petrecere surprizahee hee la care, normal, sa ma distrez grozav.
In mod normal, de ziua mea, petrec, dansez, ma distrez... cam ce fac eu in fiecare zi, plus de ziua mea. happy

| Ady93 a răspuns:

La multi ani!

De ziua mea imi place sa stau cu cei apropiati si sa ma relaxez happy

| mona48 a răspuns:

Destul de tarziu... dar iti urez un sincer la multi ani, multe bucurii si impliniri! sa ai parte de absolut tot ce iti doresti deoarece meriti! mult succes si LA MULTI ANI fericiti!

| MikeRowe a răspuns:

La multi ani !

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulţi ani!

Să mă distrez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani, tot ce iti doresti!
Mie una nu imi plac zilele de nastere. De obicei lenevesc cu familia, apoi ies cu cativa (gen maxim 5-6) prieteni unde ma simt eu cel mai bine. Nu imi plac oamenii falsi si care deodata te pupa, te felicita, desi in cursul anului abia daca te saluta. Pentru mine, ziua mea este echivalentul petrecerii timpului cu cei pe care ii pretuiesc cel mai mult. De obicei ies la o pizza, radem si facem glume amintindu-ne de anii petrecuti tot impreuna. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe bucurii, impliniri pe toate planurile, multa sanatate(ca-i mai buna decat toate)si tot ceea ce-ti doresti.La multi ani! Sa dau o mica petrecere cu cei mai buni prieteni si rudele cele mai apropiate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani si multa sanatate!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi aniii:*:*:*!
sa ma distrez love struck

| Sava_Stelian_1964 a răspuns:

Va multumesc tuturori, si eu va doresc sa aveti numai bucurii sanatate celori ce va sant aproape.multumesc