| AdrianaBacescu a întrebat:

Neața! Audrey Hepburn a fost la un pas de căsătorie cu William Holden. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Nu știu dacă a fost chiar la un pas de căsătorie, dar înainte să aibă o legătură cu Mel Ferrer şi Andrea Dotti, actriţa s-a îndrăgostit de William Holden.
Era o tipă care se îndrăgostea destul de repede și schimba foarte des partenerii.
Prima ei relație serioasă a fost cu James Hanson (un afacerist britanic) cu care a fost logodită dar la care a renunțat în ultima clipă înainte de căsătorie.
Apoi cu producătorul de teatru american Michael Butler.
Apoi a avut o relație cu actorul William Holden, care era deja căsătorit.
Și au urmat multe altele...
A avut o viață "grea". laughing

| AdrianaBacescu explică (pentru Hammurabi):

Mersi mult.

| Hammurabi a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

M-ai era o informație destul de importantă pe care am omis-o.
S-a despărțit de William Holden când a aflat că el nu poate face copii pentru că avea o operație de vasectomie.
Asta chiar dacă el ar fi fost dispus să divorțeze și să se căsătorească cu ea.