| Bonotralalala a întrebat:

`Neata, TPU! Deci nu imi merge facebook-ul din octombrie. cand accesez site-ul imi spune asa

:
Eroare de conexiune SSL
Imposibil de realizat o conexiune sigură la server. Poate fi vorba de o problemă a serverului sau poate fi necesar un certificat de autentificare a clientului pe care nu-l aveți.
Eroare 107 (net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR): Eroare de protocol SSL.

Precizez ca nu e de vina profilul meu, deoarece am intrat de pe alt pc si profilu` de la facebok nu are legatura. Dau funda + vot la cine ma ajuta sa fac cumva sa imi meearga facebook-ulsad. Mersi anticipat :*

Răspuns Câştigător
| AlexxoDany a răspuns:

Nu cred ca daca o sa-ti instalezi celelalte browsere o sa-ti mearga. Asa am patit si eu si acest lucru s-a intamplat din cauza unui virus luat de pe chatul facebook. Daca vrei sa mearga te sfatuiesc sa iti reinstalezi windos'ul. Bafta!

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

De pe ce te conectezi? Deci incearca sa iti descarci altceva adica Opera, modzila, sau explorer! Deci incearca altceva fata de ceea ce ai acum da? sau Google Crome, vezi tu da? pa.

| Bonotralalala explică (pentru superdorex):

Am si mozzila si opera si explorer si de pe niciuna nu merge...

| Andramarina35 a răspuns:

Instaleazati Mozilla Firefox sau Google Chrome pote ala care il ai u e devina incearca si poate merge si daca nu merge e de vina facebook sper ca te'am ajutat Funda?

| Chitzibuci a răspuns:

Si eu am google chrome deci n-are rost sa ti-l bagi ca n-o sa-ti mearga sad ...am aceeasi problema...