| xtremx a întrebat:

Noaptea e bine sa dormi dezbracat? Eventual un tricou...

4 răspunsuri:
| Claw a răspuns:

Da si nu vad de ce nu ar fi, transpiri daca esti imbracat cu pijamale plus ca pielea nu respira, ai senzatii de disconfort, etc.Eu dorm intr-un tricou, maiou din bumbac si lenjeria intima la fel.Nu transpir, ma simt confortabil si ma odihnesc foarte bine.

| Shatzie a răspuns:

Pai, de ce nu? Pe caldurile astea, ce vrei? Sa dormi infofolit in pijama, cand, pana si pielea iti tine de cald?

| romynutza a răspuns:

E foarte bine...eu de exemplu dorm exact cum m-a adus mama p lumehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... just boxeri.winking