| Kimball a întrebat:

Exista vreun beneficiu daca dormi dezbracat, ca si băiat?

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Salut, asa cum spuneau si alte persoane, pielea respira si iti confera un plus de relaxare. Sa te trezesti relaxat, e cel mai ok beneficiu pe care il poti avea. Din alte puncte de vedere, nu stiu sa existe avantaje. O seara faina.

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu nu suport sa dorm dezbracat happy La inceput mi s-a parut ciudat, dar in timp deja a devenit o obisnuinta happy si e foarte placut, te simti liber, pielea respira.Da-ti seama atata timp hainele pe tine alea alea, oricat te-ai spala, pielea mai trebuie sa si respire.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Frank51 a răspuns:

Eventual te simtit mai bine, mai confortabil, dar alte beneficii nu exista.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ti se spanzura lupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se aerisesc 0o fiind la o temperatura sub nu stiu cate grade, mareste productia de spermatozoizi.

| Kimball explică (pentru anonim_4396):

Nu stii din intamplare, "paloşu" se poate indrepta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kimball):

Am si uitat senzatia.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Da, bineînțeles. E mai lejer să dormi dezbrăcat/dezbrăcată.

| AceaFată245657 a răspuns:

Da,este un beneficiu, fiindca iti respira pielea
Crede-mă că, chiar si unele fete dorm dezbrăcate.

Sper ca te-am ajutat laughing