| anonim_4396 a întrebat:

Vara dormi dezbracat/a?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Eu vara nu dorm. Nu am somnhappy

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu.

| PedoBarbie a răspuns:

Şi iarna.

| Madayna a răspuns:

Nu

| TPUuser199 a răspuns:

Tu dormi vara? laughing)

| anonim_4396 explică (pentru TPUuser199):

Ziua si stau noaptea ca e racoare

| anonima01 a răspuns:

Interesanta intrebare! Nu, nu dorm dezbracata, insa dorm imbracata cat mai lejer, pantaloni scurti si maiouri sau tricouri lungi si cat ai largi.
Daca tot ai pus intrebarea, tu cum dormi?

| EarsOfAFox a răspuns:

Oh, sabin sta si citeste imbracat doar in boxeri despre Univers, matematici si filozofie de demult. Cum sa doarma? Pai ramane fara material la S&F.
Cu o mana intoarce pagina(tab-ul), cu cealalta... in timp ce parintii dorm. smug

| anonim_4396 explică (pentru EarsOfAFox):

Meritai sa ti se faca un panou cu postarea asta, langa panourile T P U din stanga sus

| Odysea a răspuns:

Nu.