| agirll a întrebat:

Nu ati vrea sa fii trait mai demult? Pe vremea cand nu existau masini, si lumea era altfel?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai am prin si acea vreme si eram fericita, mi-am trait copilaria cu adevarat si am stiut sa ne facem copilaria fericita asa cum credeam noi si cy ce aveam.
Important era ca ne jucam si nu ne gandeam la sex la 11 ani, acum in zilele noastra, este b ine si asa, numai ca unii parinti cam uita sa aiba grija de copilasii lor si le ofera totul pe tava uitand sa-si traiasca cu adevat copilaria.
O zi bunahappy

| Musique a răspuns:

Mai degrabă aș vrea să trăiesc în filmele alea sf în care mașinile zboară, oamenii pot vizita alte planete, orașele sunt pline de culoare etc.
Baftă!

| neutrino a răspuns:

Pai deja acum eram tarana si nu mai aveam onoarea sa intru pe acest site.

| Doub a răspuns:

Nu.

| AirănMeidăn a răspuns:

Depinde in ce vremuri. Ce e drept acum timpurile sunt mai linistite, mult mai putina violenta. Timpurile noi si vechi au atat avantaje cat si dezavantaje mai mari sau mai mici in functie de perioada. Deci depinde.

| Mayar a răspuns:

Nu. Fiecare traieste in timpul i ncare traieste cu un scop bine stabilit. Asa ca fa bine si gaseste-l.

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu. Cred ca ar fi o plictiseala maxima. Nu vezi ca pana si in ziua de azi ne plictisim?! Daca n-ar mai fi tehnologia asta ar fi groaznic. laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da.

| edit28 a răspuns:

Nu. Mai mult as vrea sa traiesc in viitor.

| Syndre a răspuns:

Când nu exista democrație, drept de exprimare și războaiele erau mult mai dese și mult, mult mai multă lume murea de foame? Mulțumesc, da nu.

| Meli2314 a răspuns:

Mai degraba in viitor.