| Alecsandraa97 a întrebat:

Nu inteleg daca scrie mai jos de Logat ca "", 0 puncte (... in ultimele 7 zile). Ce semnifica paranteza si cand o sa iau in punctele alea? big grin fundita :*

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Parantezele semnifica ca dintre punctele pe care le-ai acumulat 0 sunt in ultimele 7 zile. O sa iei puncte cand raspunzi la intrebari.

fundita puppy dog eyes

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Punctele o sa le primesti cand se va remedia problema pe care o are robotelul TPU, care a uitat cum se face adumarea! Problema este la toata lumea!