| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg de ce nu raspunde nimeni la intrebarile mele, adica nu sunt chiar asa de grele Deci funda cui raspunde la vreuna

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Eu am raspuns la una din ele! Nu mi s-a parut deloc rea!

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Probabil nu vad rostul sa dea un raspuns ori li se par ciudate intrebarile tale si nu se sinchisesc sa bata tastatura la ele.

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de intrebarile puse.

| HighByTheBeach a răspuns:

Ms scump-o!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu sunt asa de grele de ce nu iti raspunzi singura? happy

| adaxbye a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu stiu daca te-ai uitat la intrebari, dar la una nu stiam * ca doar de-asta intreb* iar la celelalte asteptam pareri.

| anonim_4396 explică (pentru adaxbye):

Normal ca m-am uitat. Numai la o intrebare cereai pareri.

| adaxbye a răspuns (pentru anonim_4396):

Awke.

| millyca a răspuns:

Hai ca iti raspund eu la ultimele trei fara asta, desi imi dau seama ca ma bag intr-un joc care ar putea sa ma piarda, nestiind inca despre ce intrebari este vorba.

| millyca a răspuns:

De fapt, patru intrebari ai cu totul. In ciuda a ceea ce am afirmat mai devreme nu am fost capabil sa raspund decat uneia dintre ele si chiar si la aceea cu mari eforturi. Majoritatea intrebarilor postate de utilizatori in categoria "Stiinta si Filosofie" sunt infinit mai usoare.

| adaxbye a răspuns (pentru millyca):

laughing Mna, ok. Ti-am dat oricum la intrebarea aia. :p