| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai am sentimente fata de NIMENI cum as putea sa le recapat? Ma simt ca un robot! sad nici nu stiu ce sa mai cred sunt total confuz am inceput sa mint unele persoane, am inceput sa ma mint pe mine insumi, nici eu nu mai stiu ce cred. sad

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Vrei sa vorbim pe messenger tongue?

14 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Adolescenta asta...
Mergi la un psiholog.

| EuBabuinEste a răspuns (pentru Zenit313):

Mi-as dori, dar degeaba nu ma poate mintii sau sa schimbe ceva

| Zenit313 a răspuns (pentru EuBabuinEste):

Incearca,nu ai ce sa pierzi.

| Ichnat a răspuns:

Iti recomand o cana cu ceai fierbinte in timp ce stai in pat gandindute la ce vrei sa faci pe viitor... sa-ti aranjezi putin gandurile imprastiate! Si mai iesi din casa cu prietenii!

| EuBabuinEste a răspuns (pentru Ichnat):

M-am gandit, ma gandesc in fiecare seara si nu pot sa fac aproape nimic din ce-mi planific am inceput sa intru in depresie din ce in ce mai des minim de 3 ori pe saptamana adorm greu, ma trezesc obosit, nu mai pot sa muncesc nu mai stiu sa ma distrez ma plictisesc de aproape orice, prieteni nu mai am, am doar unul dar o sa plece si acela de la starea in care ma aflu

| EuBabuinEste a răspuns (pentru Ichnat):

Mai bine nu, nu vreau sa te mai mint si pe tine!

| Ichnat a răspuns (pentru EuBabuinEste):

I-mi place sa fiu mintit happy iti trimit un mesaj privat cu adresa mea de messenger si alegi... sunt liber cand vrei tu!

| Ichnat a răspuns (pentru EuBabuinEste):

Vrei sa vorbim pe messenger tongue?

| SerafimHD a răspuns:

Esti confuz acum pentru ca nu iti gasesti pace si nici locul in univers! incearca sa citesti sa te plimbi sa iei aer si sa te aduni! Societatea te va distruge daca vei sta asa cum esti acum!

| DeleteAcount a răspuns:

Incearca sa meditezi mai mult, si sa te gindesti cit de mult ii iubesti pe cei ce te inconjoara si ce-ar fi daca ei ar muri/nu ar mai exista sau cit de mult ei conteaza p/u tine ....nu fii indiferent/a..."Fiecare om ce intra in viata noastra lasa in urma ceva "incearca si tu sa lasi ceva in urma celor pe care ii cunosti.dar ceva frumos!

| EuBabuinEste a răspuns (pentru DeleteAcount):

Am incercat! nu pot sa-i mint si sa ma mint ca-i iubesc nu pot sa fac asta de fiecare data nu pot sa ma mint mereu

| DeleteAcount a răspuns (pentru EuBabuinEste):

Incearca sa te gindesti la ceea ce le spui sau urmeaza sa le spui si gandeste-te bine, sa nu fie cumva o minciuna, fa-ti curaj sa spui adevarul.

| EuBabuinEste a răspuns (pentru DeleteAcount):

| DeleteAcount a răspuns (pentru EuBabuinEste):

Raspunsul de sus era la adresa ta ...sorry

| EuBabuinEste a răspuns (pentru DeleteAcount):

Mersi asta am sa fac nu-mi pasa daca-i ranesc spunandu-le adevarul!