| roxyema a întrebat:

Nu stiu c sa fac. Pur si simplu urasc o fata: numele ei este madalina si acum ceva mai mult timp a comentat la mine. am rezolvat problema, neam impakat.nici nu ne prea kunoastem, dar totusi ea este o panarama si numai cand ii vad fata ma enrvez si incep s-o injur, poate ca a fost fosta prietena a fostului meu prieten, care acum o cam place si ea nu vrea sa fie cu el, dar totusi no suport. Si mai este o tipa oana care e cauza despartirii mele de prietenul meu, adica el a fost doar o seara cu ea, dar eu i-am trimis un mesaj cum ca ii dau papucii fiindca avea telu inchis si el nici nu avea habar. ajutati-ma va rog. pur si simplu nu stiu ce sa fac, nu pot sa ma calmez, ma enervez rapid numai cand le vad, nu pot sa ma abtin. un sfat ceva va rog!crying

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am trecut ceva asemanator, paraseste-l ca e un idiot si plz nu le baga in seama unele fete sunt rautaciose, asclulta uita de tot si sa fim noi prietena, a da eu sunt Aura, cati ani ai?

| angelika_4805 a răspuns:

Incearca sa-ti controlezi nervi si mania o vorba aruncata intr-un moment de furie iti poate schimba viata in mod negativ, fi indiferenta, indiferenta doare cel mai tare!