| bleakk a întrebat:

Nu sunteti cateodata dezamagiti ca ati uitat ceva,poate drag,poate amuzant/frumos din viata voastra sau chiar o persoana si incerci foarte mult sa ti-l/o aduci amite? De fapt,noi nu uitam doar inlocuim anumite lucruri cu altele noi, uneori cele vechi niciodata ne-mai-putand fi reactualizate.Este un lucru urat,deoarece capacitatea noastra umana nu este asboluta si nemarginita si trebuie sa recunoastem ca suntem limitati, chiar si in lucrurile mici.Ce parere aveti?

1 răspuns:
| Simon a răspuns:

Cateodata e nasol, ma simt limitat ca un iPhone, dar merg mai departe cu Jack.