| 0PopaPorno a întrebat:

Nu va enerveaza ce. i care dupa ce lasa un raspuns, spun:"Funda"?

9 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Puţin, dar dacă ei aşa se simt bine... Sper doar că nu va trece mult timp până când îşi vor da seama că fundele nu-i ajută cu nimic.

| TeoPT a răspuns:

Ba da. La fel și cei care spun în întrebări - Dau fundă.

Pentru că nu înțeleg la ce le folosește. Nu te fac expert TPU, nu te fac mai inteligent, nu te fac mai respectat. La ce le trebuie?

Baftă

| mdany a răspuns:

Ba da.Acei utilizatori sunt putin cam nesimtiti ei dand raspunsuri nu din placere ci din lipsa de funde. Voind sa isi faca colectie sa le puna pe pereti.

| mdany a răspuns:

Eu unul nu am cerut deloc de la nimeni funda la raspuns.Ba din contra am dat la intrebarile puse de mine.

| medgirl a răspuns:

Ba da, funditele se merita, nu se cersesc!

| ZaKid a răspuns:

O,ba da.
Dar din pacate nu ai ce sa faci cu ei, in regulament nu este inci o regula impotriva acestora.
Fuditzele se dau la raspunsurile care intr-adevar te-au ajutat sau daca nu se dau automat raspunsurilor cu cele mai multe voturi pozitive.
Funda?
Glumeam rolling on the floor)))))))).
Stai calmbig grin.

| colouryourownworld a răspuns:

Sincer, pe mine nu. ei pur si simplu vor intr-un fel sa te "preseze" sa le dai funda...fink ei stiu ca nu prea poate cineva sa zica "nutongue". sau vor sa te asigure ca nu o sa refuze o fundawinking laughing pe tine te enerveaza? /:-) (nu e o intrebare formala, chiar sunt curioasatongue )

| DilauRo a răspuns:

Nu deoarece chiar daca spun "Funda" nu esti obligat sa leo si dai. Funda o dai raspunsului care chiar te-a ajutat cu ceva nu o dai doar pentru ca asa tio cere cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi de aici vor spune ca, vai, ce enervanti sunt! Dar la alte intrebari o ard si ei cu funda aia nenorocita. Doar ca aici sa isi faca o imagine buna in fata ta, poate le acorzi ravnitul premiu portocaliu.

@7h30, asta am cercetat si eu. Sa nu se simta inferiori celor cu funde multe luate pe merit. Sau au o placere pentru multimile numeroase...sau pentru culoarea portocaliu, sau cocarde.
Doar asa imi pot explica happy.