| Johndoe2023 a întrebat:

Nu vreau sa par homofob. Nu sunt homofob, nu am nimic cu homosexualii, am prieteni homosexuali.
Dar voua vi se pare normal ca Paolo de la X-factor a mers mai departe?
Vi se pare ca a cantat bine?
Vi se pare ca este normal sa vina cu acea tinuta la concurs?
Este X-factor Romania. Aceasta imagine reprezinta Romania?
Un italian homosexual pe tocuri care a falsat pe mel lui Lady Gaga?

2 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu l-am vazut, dar imi imaginez laughing Bineinteles ca nu e normal, daca nu a cantat bine. Din pacate x-factor e o emisiune foarte slaba in care nu prea conteaza cum canti. Acolo conteaza mai mult show-ul, ca la americani. Prefer vocea romaniei pentru ca e mai de calitate, si chiar nu trece mai departe oricine. Sunt mult mai exigenti cei din juriu, si pun accent mai ales pe voce.

| AtateaConditii a răspuns:

Numai a dansat pe melodia lui Lady Gaga imbracat in femeie? Daca nici nu a cantat, e aiurea. Pentru romani ceva amuzant inseamna talent.