| andi a întrebat:

Numiti aici un partener tot de pe TPU de care va place cel mai mult... mie imi place de " lia"...astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Andi, cred ca tu ai himoroizi. Te-a mancat in kur sa pui o astfel de intrebare? Observi unde s-a ajuns?

59 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Cum e cu fanteziile, lolita.ca nu stiurolling on the floor
lia, macar "taekwondo" ala iti este folositor si tie si lor rolling on the floorii mai aperi la nevoie. d'aia n'au fugit. dar eu. o sa raman siiiiiiiinguuuuuraaaa rolling on the floor
emil.lasa ca'ti gasim si tie o fata, asa, pe gustul tau.stii ca intre noi nu poate fi nimic.
si nici tu nu poti fi intre mine si criticul rolling on the floor

| moonY a răspuns:

Flav..asa se intampla mereu aici..se deviaza de la subiect.
chiar..care era subiectul?

| moonY a răspuns:

Dar ramanem la stadiul de "povestit". practica, nu! rolling on the flooreu inteleg repede

| moonY a răspuns:

Biiiiiine...ma sacrific pentru o cauza nobila :aceea de a intelege barbatii si fanteziile lor.
merit un premiu

| moonY a răspuns:

..deja se lasa cu orgii! rolling on the floor rolling on the floor

| moonY a răspuns:

Ce "mai mult" decat un tren, lia?
vrei avion? rolling on the floor

| moonY a răspuns:

Nu'mi afiseaza decat 38 raspunsuri, desi sunt 42. aaaaah. ce draci am. pierd actiunea.
plec, sa nu sparg laptop-u.
continuam maine?
va iubesc
ooooooooops!

| moonY a răspuns:

Daaap.se pare ca am ajuns prea tarziu. rolling on the floor
am spus eu ca raman singura.

| ioanaa a răspuns:

Pot sa zic si eu ca imi place de Moony, sau esti geloasa Lolita? laughing

| ioanaa a răspuns:

@criticul : ok e a ta, dar macar putin mai lasa si pe altii sa se bucure de ea laughing ce sa fac, daca pe mine nu ma vrea nimeni rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

Bine Lolita, ajung imediat. sper sa nu adormi pana ajung eu, altfel tot singura raman laughing

| anonim a răspuns:

Liaaaaaaa, te place andi si nu stia cum sa ti-o spuna.treci la apel?
gata andi, am chemat-o, acum este treaba ta sa te descurci. rolling on the floor

| anonim a răspuns:

@moony-abia acum inteleg eu de ce nu imi mai raspunzi la mesaje. dar intre voi, ma primiti? laughing

| anonim a răspuns:

@lia-probabil ca vrea sa-ti faca o propunere indecenta.stai pe langa el, ca asa te faci cu un audi a4.laughing

| anonim a răspuns:

@lia-pai da-te mai aproape ca nu te simt. rolling on the floor

| Dl.Inginer a răspuns:

Lia esti draguta, dar trebuie sa astepti dupa Anna, m-a cucerit inaintea ta cu raspunsurile si zambetul ei rolling on the floor, andi vad ca te place si are si el masina buna laughing

| greg a răspuns:

Anna, Ioanaa, mai multe domnisoare dragutewinking

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Mie imi place de Raluca Moianu, care este si ea pe acest site TPU.

| andi explică:

Emil... ce dreptate are, vezi? e tot ti-am spus-o, mai lasa putin mesu si raspunde big grinbig grinbig grin

| andi explică:

Anna intra la gramada! ce zici? mai?

| andi explică:

Pai da ce masina mea nu e mai buna? aaa ca nu are acoperis? big grin

| andi explică:

Ce multa iubire pe aici! asa mai da! kiss

| andi explică:

Da, mai, stiu, si asta inseamna k trebuie' sa mai te bagi pe unu sa ai iei masina, imi mai cumpar una... vrei un microbuz? acolo avem loc destul...stii tu...restul nu stiu...rolling on the floor... apropo sa ramana intre noi...rolling on the floor intre noi 2 ...si restul care mai acceseaza aceasta pagina...

| andi explică:

Tren? nu am bani de tren...are cineva un tren -ing?

| andi explică:

Asa e lolita...ai dreptate...hmmmm, nu te cunosc de undeva? cred ca da... oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@monnY, gata...promit ca nu iti mai adresez scrisori de dragoste..., mi-ai sfasiat inima...nu puteai sa imi zici ca ai prieten? sa stergi toate mesajele de dragoste pe care ti-le-am trimiscryingnu pot sa cred...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ioanaa nu te baga peste mine...vezi ca e a mealaughingnu accept asa cevalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MissXChanel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ahhaaaaa.inca o bisericuta. a complimentelor si a dragostei.stati asa ca va arat eu.va placeti aa? nu va e oarecum sa recunoasteti aici pe site.baaaiii care va placeti pe aici? mie imi placeti toti.ca sa nu fac discrimi...ma rog cum se zice. da mai mult fetele. daaa ele imi plac cel mai mult.totate la fel. da anna, si lolita in special, ca le stiu ma i demult. dar celelalte si mai mult.sa fiti iubiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Se răspunde pe rând nu la comun.
Nu văd de unde să fie un partener pe TPU.
Prieteni, da.
pa, pa.