| zuzu_2067 a întrebat:

Dupa parerea voastra, ar fi mai bina sa ai un partener bogat/popular/smecher sau unul inteligent/timid/amuzant?
Astept raspunsurile voastre : )

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

Pai dupa parerea mea e mai bine sa ai un iubit inteligent/timid/amuzant
Si daca vrei [poti avea si un amant Bogat/popular/smecher... Dar sa nu afle unul de celalalt big grin

Dar e mai bine timid si inteligent decatun fraier bogat care nu se stie purta cu fetele, si mai mult tine la gasca lui decat la tine happy

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Normal că a doua varianta. Nu ştiu cum sunt alţii, însă mie îmi displac în mod profund acei oameni care se vor super populari şi şmecheri.

| CristineDelaruss a răspuns:

Inteligent,timid,amuzant.
Macar ei nu inseala. ^^ *si sunt si draguti rr*

Răspuns utilizator avertizat
| Lucinca a răspuns:

Eu zic un partener amuzant smecher si popularlove struck

| deutSa a răspuns:

Nici nici. Unul normal.Sa stie cand sa fie atent cu tine, sa vorbeasca frumos, sa se poarte frumos cu tine, sa stie cand sa te alinte, dar si cand sa te certe. Sa stie sa iubeasca, sa stie sa se poarte. Sa stie ce sa faca in momentele de " criza "

Sa nu aibe tupeu jegos, dar nici timid cand aude cine stie ce prostie

| Papusha_2398 a răspuns:

Cel destept timid si amuzant e mult mai oh decat opusul sau [ala smecher]. pentru ca cel smecher e un insensibil ce te face s suferi. iar cel destept, amuzant si timid cu siguranta e mai romantic si atent cu fata big grin... aia smecheri se gandesc doar la sine... rolling eyes

| pepsy56 a răspuns:

Dapa parerea mea e ca ar fi mai bine sa ai un partener timid, inteligent si amuzant este perfect