| RAY a întrebat:

O duceti bine in iubire?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Eu unul inca nu am gasit fata care sa ma inteleaga...care sa fie ca mine.
Sincer, nici macar nu am intrebat pe cineva daca vrea sa fie sau nu cu mine intrucat eu unul prefer sa nu ma obosesc cu lucruri inutile care oricum nu o sa tina mai mult de cateva saptamani.Prefer sa nu ma joc cu sentimentele mele si ale celor din jur. Eu ma atasez extrem de greu de persoane...dar si atunci cand o fac devenim foarte apropiati.
Astept...am destul timp.

Deci da, consider ca o duc foarte bine, nu bine, tinand cont ca pana acum nu am avut parte de nicio despartire smug (asta pentru ca nu a existat nicio relatie)

45 răspunsuri:
| SuckTheGod a răspuns (pentru LoveSleep):

"Iubirea n-o duce bine in mine" laughing
Tu trebuie sa intri in ea nu ea in tinelaughing de cand umbli cu fabulosu esti mai mult homo decat "sapiens"laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru SuckTheGod):

Duma asta e mai veche decât maioneza la tine în...castron laughing
Mereu uit să nu mai zic chestii de-astea inteligente că unii nu le înțeleg.

| SuckTheGod a răspuns (pentru LoveSleep):

laughing acuma nu te scoate... lasa ca macar acuma te-ai dezvirgin@t si tulaughing

| LoveSleep a răspuns (pentru SuckTheGod):

Eu vorbeam de tine laughing

| Kenya a răspuns:

Nu,nu vad nimic impresionant la nimeni din pacate.

| SuckTheGod a răspuns (pentru LoveSleep):

Eu is modelul tau in viatalaughing
Vezi ca anonima mi-a dat cerere de prietenie, iti fur si femeialaughing

| CristinaDanciu a răspuns:

Perfect.

| Musique a răspuns:

Uimitor, dar da.

| Şaptepăcate a răspuns:

Iubirea te face slab, te secatuieste de puteri, te face sa lasi garda jos si nu am nevoie de virusul asta acum.

| Iulian_Razvan_2000 a răspuns:

In momentul de fata eu si dragostea suntem paraleli laughing

| CristinaSNC a răspuns:

Nu big grin

| Codrinn69 a răspuns:

-

| ValentynaTynaAmy a răspuns:

Dacă ai 13-14 ani n-ai cum sa cinosti ce inseamna aia iubire

| Skumpika2016 a răspuns:

Nu, inca mai caut

| RAY explică (pentru Skumpika2016):

Ai tot timp, multa bafta