| OSLOMELBOURNE a întrebat:

O femeie de 1.63 e considerata scunda sau medie? Mie mi se pare scunda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult scunda. Intre 1.67 și 1.70 se poate considera o înălțime medie, după părerea mea.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde vezi tu așa femei înalte?

| Bwahahahahahaha a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde traiesti? Majoritatea femeilor au 1, 55-1, 60
La 1, 67-1, 70 esti inalta

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,60 e media la femei in Romania

| gemeni6226 a răspuns:

Eu am 1.62 niciodata nu m-am considerat scunda doar medie deoarece majoritatea femeilor oriunde eram la scoala sau oriunde am l; ucrat erau de inaltimea mea sau si mai scunde, cei care aveau inaltime mai mare cu 8-10 cm ca mine deja erau considerate ca fiind inalte.

| anonim3248 a răspuns:

La 1,63 este femeie scundă sau mică de înălțime.

| liliana77any a răspuns:

Medie, am avut colege de clasa si la 1.50.

| Ararat a răspuns:

Medie.

| iriszmatos a răspuns:

In Romania 1, 64 e inaltimea medie la femei, 1, 77 la barbati.