| addyy a întrebat:

O http://www.youtube.com/watch?v=fSBJQT-9WrA :)) Chiar amuzant filmuletul cu totate ca este mai mult de plans.
Care credeti ca ar fi principalul vinovat in actuala situatie a examenul de bacalaureat? Argumentati-va raspunsul, va rog!

1 răspuns:
| Krisha a răspuns:

Dupa parerea mea fiecare are vina lui in mai mica sau mai mare masura. Principalul vinovat, dupa parerea mea, este sistemul invatamantului romanesc.Imi pare rau, sincer sa spun asta dar toata lumea isi bate joc...nimanui nu ii pasa de cei care nu au luat bacul si isi pun intrebarea "Ce fac cu viata mea?" In ziua de azi o femeie de servici care are bacul luat primeste mai multi bani decat una care nu l-a luat.Ce sa mai zic...o sa se ajunga mai rau daca nu se iau masuri. Dupa parerea mea asta e doar inceputul!