| AlexandraCroft a întrebat:

O intrebare caracteristica categoriei : Voi de ce petreceti timpul pe TPU?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi nu-l petrec aici, intru mai rar, am alte lucruri mult mai importante de făcut în viața reală.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Caut Divinitatea.

| T0T a răspuns:

Imi place ca metoda de pierdut timpul. Dar acum au intervenit si alti factori.

| Fatamuntilor a răspuns:

Iti raspund daca imi raspunzi si tu (dar cred ca intrebarea va fi mutata)

Din dorinta de ajuta, de a socializa si de lega noi prietenii(chiar si virtuala)

Intrebare pentru tine@AlexandraCrott; De ce ai postat la aceasta categorie?

| AlexandraCroft explică (pentru Fatamuntilor):

Pentru ca aici gasesc cele mai penibile intrebari posibile happy

| KamaSutra a răspuns:

Simplu,ca sa ajut/sa fiu ajutata. Si cateodata ca sa mai radlaughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Plictiseala. Si am atat de mult timp liber incat nu mai stiu pe ce site-uri sa mai intru sau ce sa mai fac.
Oricum inainte site-ul asta era amuzant, avea utilizatori inteligenti, nu ca acum. Bine, ca si acum mai sunt unii, dar foarte putini, unul-doi. Iar cei mai buni au plecat.

| Andrei7520152 a răspuns:

Rad de cretineii care ies p'aici la plimbare.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Eu petrec timpul pe acest site pentru că doresc să ajut oamenii, să învăţ lucruri noi, să aflu despre diverse lucruri de care n-am auzit în viaţa mea, să descopăr multe şi pentru a împărtăşi ideile, sfaturile mele.
Nu sunt ca alţi utilizatori care dau răspunsuri total pe lângă cele căutate.
Gen, cineva caută o informaţie despre subiectul x, iar eu să-l critic şi să-i zic că nu-mi place.
Dacă văd că cineva a primit răspuns şi era ceea ce trebuia, nu mă bag si eu să comentez iarăşi cu aceaşi chestie, dar formulată altfel.
O seară bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiindca sectiunea religie este singurul loc unde poti discuta in liniste,medita,si ruga,si inalta sufleteste impreuna cu fratii de credinta dar mai ales cu desteptii, de,necredinta,deoarece oglinda functioneste la cel mai ascuns nivel,si imaginea apare clara, si nedistorsionata, de pareri, teorii, minciuni si alte alea.deasemeni,fiindca,multe sectiuni si pentru ca; ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
imi place TPU pentru ca, este un site minunat si de inalta calitate, aici poti sa ajuti si sa fi ajutat.
O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzament. D&S si Religie "face toti banii".

| edit28 a răspuns:

De fraier.

Ca am prea mult timp liber si vreau sa ajut pe altii mai fraieri ca mine.

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut!
Pentru ca noi stim ceea ce altii nu stiu!
Pentru ca noi dorim sa ajutam alti oameni!
Pentru ca ne place ceea ce facem noi aici!
Pentru ca alti oameni au nevoie de noi, de ajutorul, de raspunsurile noastre!

| Salahadin73 a răspuns (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

"Bă ej real". Ar trebui să intri în politică.

| Glumetz a răspuns:

Ca sa socializez.