| Nicole_3441 a întrebat:

O intrebare pentru baieti: Descrieti-mi fata ideala. Cum trebuie sa arate?(forma corpului, fata, inaltimea, etc.etc.) Multumescbig grin

4 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Mie micute asa satene ochi albastri sau verzi
si sa fie dragute:d

| BiancaGeorgya a răspuns:

Nicole, Nicole nu sti nimic, nu trebuie sa fie cumva, trebuie sa fie cand te uita la ea sa te indragostesti. Nu conteaza forma corpului, fata, inaltimea, nu conteaza, conteaza sa iti place tie.

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Pai mie mi-ar placea sa fie micuta deoarcece fetele micute mi se par dulci, ochi negri sa zicem.As vrea sa fie ca o copilutatongue. Sper sa o gasesc intr-o zi.

| severus a răspuns:

90-60-90 bruneta, ochii verzi si supusa ca o chinezoaica