| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru fete. Mergeti pe strada si deodată vine un băiat la voi intra in vorbă cu voi va spune ca sunteţi draguțe si ca ar vrea sa va cunoaşteţi. Aţi fii de acord să faceti schimb de numere de telefon ca să stabiliţi pe urma o întâlnire?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Evident că n-ar fi, să-ți spun și de ce.
1. S-ar putea să le sperii când sari din tufiș și intri în vorbă cu ele.
2. Știm că tu ești bun și o ai mare, dar mai întâi invită una, nu pe toate.

| tare84 a răspuns (pentru LoveSleep):

Pai la una ma gandeam si eu stii proverbul ala una si buna nu 100 si rele!