| scumpyandra a întrebat:

O prietena vine la mine si nu stiu ce sa facem ca sa ii fac pe plac?

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Si la mine vin vecinii pe nepusa masa dar ma port ca inainte nu ma transform, Eu ma port ca noi romanii le pun la dispozitie tot ce am.Nu haina il face pe om mai destept ci educatia si comportamentul.

| cryss24 a răspuns:

Fi naturala fi tu,utiativa la film iesiti la o plimbare asculati muzzica, brafiti, vzionati un film puteti face o garmada de lucururi